Víno jako dárek

Neriskujte, že Vaši přátelé nebo obchodní partneři časem objeví Váš dárek na čerpací stanici nebo v akci v supermarketu.

Mezi vašimi přáteli a obchodními partnery jsou lidé, kteří vínu rozumí. Nenuťte je k rozpačitým úsměvům, které skrývají rozčarování a snižují váš kredit. Dopřejte sobě klidný pocit a jim dárek, který je neurazí a bude vás důstojně reprezentovat. A neplaťte přitom více, než musíte.

Proč nakupovat na kvalitní-víno.cz

Kvalita. Vína v naší nabídce prošla pečlivým výběrem. Omezujeme se na kvalitativní špičku francouzské vinné produkce a vybíráme sérií degustací, z nichž první se odehrává přímo u výrobce a poslední doma se zákazníkem.

Originalita. Naše vína jsou exkluzivní. Žádné z nich se nevyrábí ve větším počtu než 20,000 lahví, u velkých distributorů se s nimi proto nikdy nepotkáte. Jde o originální, osobitá díla, nikoliv o tzv. "limitované série", které jsou často pouze rebrandovanými verzemi masově vyráběných vín.

Prezentace. K vínům poskytujeme podrobné informace, na přání i v podobě elegantních, tištěných produktových listů. K vínu vám na přání dodáme i elegantní a praktickou obalovou techniku.

Cena. Protože víno nakupujeme přímo od jeho výrobců, můžeme vám ho nabídnout za příznivé ceny. Nemusíte dotovat tradiční řetězec výrobce - integrátor - dovozce - lokální distributor. Můžete nakupovat přímo u zdroje.

Tichá vína do ceny 500 Kč za jednu láhev, která použijete jako dárek pro své klienty, jsou nákladovou položkou podle zákona o dani z příjmů, a můžete pro ně uplatnit odpočet DPH.

Cobranding

Firemní klientele nabízíme možnost cobrandingu produktových listů, které lze k vínu přiložit ve formě elegantního leporela. Víno, které provází produktový list s logem vaší společnosti je jedinečným reklamním předmětem v rukou vašich klientů.

Příklad cobrandovaného produktového listu najdete zde.